روش های ارسال

کلیه اجناس موجود در فروشگاه اینترنتی بانه آنلاین به دو شیوه قابلیت ارسال دارند.


روش اول: پست و تیباکس: در این شیوه که مرسوم ترین روش ارسال کالاهای  ما است،اجناس خریداری شده توسط مدیریت سایت ،تست و بعد از اطمینان از سالمی کالا هم از نظر فنی و هم از نظر بدنه،بسته بندی شده و به آدرس دقیق مشتری ارسال می شود. بعد از ارسال کالا،کد رهگیری مرسوله به شما ابلاغ می شود.


روش دوم:ارسال با اتوبوس:این روش برای شهرهایی کارامد است که مستقیم برای بانه اتوبوس دارند،مانند تهران،تبریز،اصفهان،ارومیه،کرمانشاه و … در این روش ارسال،کالای خریداری شده توسط مدیریت سایت،تست و بعد از اطمینان از سالمی کالا هم از نظر فنی و هم از نظر بدنه،بسته بندی شده و به همراه شماره تماس شما تحویل اتوبوس داده می شود.در این روش ارسال هنگام رسیدن کالا به مقصد، با شما تماس گرفته می شود و باید جهت تحویل اقدام کنید.در این روش از ارسال زمان رسیدن کالا به دستتان سریعتر از پست بوده.


روش سوم: ارسال توسط باربر شخصی: در این روش ارسال کالای خریداری شده بعد از تسط و اطمینان از سالمی محصول هم‌ از نظر ظاهر و‌هم از نظر فنی،جنس تحویل باربر داده خواهد شد و بعد از رسیدن به شهر شما توسط باربر با شما تماس گرفته میشود و جنس را بهتون تحویل میدهد این روش ارسال مخصوص کالاهای بزرگ همچون لباسشوویی،ظرفشویی،ال ای دی،کولرگازی و یخچال می باشد.

به دلیل نوسانات قیمت برای اطلاع و سفارش تماس بگیرید
×